FUJITSU NOCRIA X , ASYG09KXCA/AOYG09KXCA 9,0 kw, kuni –25 °C

Tootekood: ASYG12KXCA/AOYG12KXCA
Kaubamärk: Fujitsu
Ühik: tk
Hind:
2257,20 €
Kogus: - +
   - või -   

FUJITSU NOCRIA X

Fujitsu Nocria käes on kõik Eesti turu õhksoojuspumpade müügiga seotud müügirekordid. See on uskumatult võimas ja tõhus õhksoojuspump. Täielik rahvalemmik.

Fujitsu Nocria suurimad tugevused on suur ja enrgiatõhus küttevõimsus, mida on võimalik paindlikult juhtida nii väga väikeste küttekoormuste kui ka suurte küttekoormustega, seadmel on disainitud puhumisvõimsus ja õhjugade turbulentsid nii, et õhujuga on võimeline soojuse kandma soppidesse ja tubadesse, kuhu ükski teine soojuspump ei suuda soojust piisavalt kiiresti kanda.

Energiatõhususe tõenduseks on Nocrial vastavalt euronormidele mõõdetud A+++ energiaklassid nii jahutamisel kui ka kütmisel. Sellise võimuses juures ei ole ühtegi teist soojuspumpa, millel oleks Fujitsu Nocriast parem energiaklass. Nocria tugevuseks on veel elektriliselt isepuhastuvad filtrid ning seadme sisemust ning õhku desinfitseeriv plasmafilter.

Sarnased tooted

Õhksoojuspump Fujitsu ASYG09LZCA/AOYG09LZCAN Nordic

Lihtsalt parim! Spetsiaalselt kütmiseks välja arendatud suurepäraste tehniliste omadustega õhksoojuspump, mis töötab ka –30 °C pakasega. Seade on Rootsis testitud.

Fujitsu LZ-seeria õhksoojuspump

  • Töökindlus tagatud ka temperatuuril -30°C
  • Tõhususklass A+++
Tootekood: fujitsuASYG09LZCA/AOYG09LZCAN 7.2 kW
1497,00 €